Logo-Kupiec
MENU
Sklep ON-LINE

Nowe oferty

Zobacz aktualną ofertę!

Sprawdź

Okey Club

Rób zakupy, zbieraj punkty na swoją kartę OKEY Club i odbieraj nagrody!

Jak przystąpić do programu lojalnościowego OKEY Club?
W pierwszym kroku należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy dostępny w sklepie, uzupełniając jego wszystkie pola. Zanim wypełnisz formularz zapoznaj się z regulaminem Programu Lojalnościowego OKEY Club, który dostępny jest w sklepie oraz na stronie www.pgzkupiec.pl. Po wypełnieniu formularza otrzymasz plastikową kartę z kodem kreskowym. Naliczenie punktów rozpocznie się w momencie dokonania pierwszych zakupów w sklepie w którym została odebrana karta. W celu naliczenia punktów należy okazać kartę kasjerowi podczas transakcji przy kasie.

Jak zbierać punkty?
Każdy jednorazowy zakup towarów powyżej 35zł jest premiowany jednym punktem za każdą wydaną złotówkę. Otrzymanie punktów jest możliwe tylko w momencie płacenia za zakupy przez okazanie swojej karty OKEY Club kasjerowi. 
Punkty nie są naliczane za zakup artykułów alkoholowych, tytoniowych, produktów będących w promocji oraz usług (doładowania, zakłady lotto)

Przykład:
do 34,99zł – 0 pkt 
35,00zł – 35 pkt
35,00zł – 25 pkt* (*nie naliczono punktów za napoje alkoholowe o wartości 10,00 zł) 
45,00zł – 45 pkt.

Jak sprawdzić ilość punktów?
Saldo punktów można sprawdzić w sklepie, w którym została założona karta Okey Club przy kasie lub na czytniku.

Jak odbierać nagrody?
Posiadając odpowiednią ilość punktów na karcie OKEY Club w dowolnym momencie masz możliwość odebrania nagrody z katalogu nagród. Wszystkie nagrody dostępne są w sklepie.

Pliki do pobrania:


Galeria:


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.
Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.